NOVELLA, Rapid Invest i Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu

OTVORENI KONKURS ZA DIZAJN ENTERIJERA
EKSKLUZIVNI DUPLEX STAN U POSLOVNO-STAMBENOM KOMPLEKSU “NOVELLA”

Kompanija Rapid Invest d.o.o. u saradnji sa Departmanom za arhitekturu i urbanizam Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu, raspisuje KONKURS ZA IDEJNO REŠENJE DIZAJNA ENTERIJERA ekskluzivnog duplex stana u poslovno-stambenom kompleksu Novella.

Ukupan nagradni fond konkursa je 650.000 RSD.

Konkurs je pre svega namenjen mladim arhitektama i novoosnovanim arhitektonskim biroima, i ima za cilj da ih okupi i podrži da pokažu svoj stručni i kreativni potencijal. Pored toga, cilj konkursa je da se dođe do najboljih idejnih rešenja u ekskluzivnom stambenom prostoru, kao i da se predloži najbolje idejno dizajnersko rešenje enterijera.

Stan koji je predmet ovog konkursa, je jedan od najeskluzivnijih u Novella kompleksu – u pitanju je nekretnina na dva nivoa, smeštena na šestom i sedmom spratu, ukupne površine 250m2 sa otvorenim staklenim portalima ka Fruškoj Gori.

Članovi žirija su:
– Dr Jelena Atanacković-Jeličić, redovna profesorka, direktorka Departmana za arhitekturu i urbanizam Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu
– MArch Anja Ivana Milić, direktorka kompanije Arhi.pro, projektanta kompleksa Novella
Bojan Baturan, izvršni direktor kompanije Rapid Invest

Konkurs traje od 1. aprila do 1. juna:
Preuzimanje konkursne dokumentacije je do 30. aprila 2024. godine
– Rok za dostavljanje rešenja je 01. jun 2024. godine.
Rezultati konkursa će biti objavljeni do 15.06.

Biće dodeljene 3 nagrade za pristigle projekte i to:
– 1. nagrada – 350.000 RSD i promocija na websajtu i društvenim mrežama kompleksa Novella, kao i na kanalima medijskih partnera
– 2. nagrada – 200.000 RSD i promocija na websajtu i društvenim mrežama kompleksa Novella
– 3. nagrada – 100.000 RSD i promocija na websajtu i društvenim mrežama kompleksa Novella

_______________:

Više informacija na stranici www.novella.rs/konkurs

Konkursna dokumentacija i dodatna pitanja mogu se dobiti putem upita na e-mail konkurs@novella.rs

Copy link